Spawacz TIG

spawacz TIG

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie materiałów do spawania.
  • Znajomość rysunku izometrycznego.
  • Ustawianie parametrów spawania.
  • Spawanie metodą TIG na różnych materiałach i grubościach.
  • Wykonywanie spoin w określonych pozycjach.
  • Ocena jakości spoin i wykonywanie napraw.
  • Obsługa i konserwacja urządzeń spawalniczych.
  • Zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy.
  • Przestrzeganie przepisów BHP i Ppoż.
  • Współpraca z innymi pracownikami przy realizacji projektów.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenia w spawaniu metodą TIG (minimum 3 lata, poparte wykonaniem próbki spawalniczej).
  • Znajomości rysunku izometrycznego.
  • Znajomości materiałów spawalniczych oraz ich właściwości.
  • Certyfikatu spawalniczego potwierdzającego umiejętności spawania metodą TIG.
  • Umiejętności pracy według norm, wytycznych i procedur BHP.
  • Precyzji i skrupulatności w wykonywaniu pracy.
  • Samodzielności w wykonywaniu zadań, ale również umiejętności pracy w zespole.
  • Odpowiedzialności za powierzone mu zadania i rzetelności w wykonywaniu ich.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, lub umowy zlecenie.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe.
  • Zapewnienie transportu do pracy lub domu.
  • Zapewnienie zakwaterowania podczas delegacji.
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.
IWEX Sp. z O.O.

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO SKONTAKTOWANIA SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI OSOBAMI.

Kandydatów do pracy prosimy o zamieszczenie i podpisanie w CV poniższego oświadczenia:

“Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę IWEX Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Chabrowa 10, 11-034 Stawiguda, danych osobowych zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926), aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych”.